Elu järgi loodud kodud

Estera tiimi pikk rahvusvaheline kogemus aitab meil planeerida kodusid, mis sobivad imehästi asukoha ja selle elanike vajadustega. Nii leiad täpselt sellise kodu, mida oled alati otsinud. Linna tuiksoonel või rahulikus linnaäärses rajoonis.
Leia oma elustiiliga kodu
20+ aastat kogemust
425+ valminud kodusid
4500+ planeerimises kodu
Woman helps to sit her infant on the floor and the dog running away nearby

Kõik algab asukohast

Mõistame su soove olenemata sellest, kas otsid stiilset korterit kesklinna või hubast kodu linna äärele.

 

Kodud, mis arvestavad elustiiliga

Erinevus maja ja kodu vahel on väga suur. Sinu soovid ning elustiil tekitavad õiges kohas selle õige tunde. Suurtel peredel on vaja rohkem ruumi näiteks kärule ja jalgratastele ning turvalist mänguväljakut. Kui oled aga noor professionaal, kes otsib taskukohast kuid inspireerivat esimest kodu, paneme esikohale just need vajadused.

Beautiful redheaded woman sitting on a bench in the park with a sketchbook and paint

Kodu on sinu kindlus

Me mõistame kui tähtis on turvaline keskkond ja kui oluline on olla oma klientidele usaldusväärne partner. Just see arusaam väljendub kõigis meie ideedes, asukohtades ning arendustes.

Jätkusuutlikuks loodud

Keskendume kõrge kvaliteediga, vastupidavate ja energiasäästlike kodude loomisele, mis sobiksid ideaalselt oma keskkonda. Kodu ostes investeerid lisaks endale, ka oma pere ja linna tulevikku. Mõistame, kui oluline on selle juures jätkusuutlikkus ning mõistlikud kommunaalkulud.

Liitu meie koduomanikega

Leia oma uus kodu!