Estera Saue uusarenduse nimekonkurss jätkub!
Estera Saue uusarendus otsib nime
Planeeritavad elamupiirkonnad kasvatavad Saue ja Laagri ümbrust 8000 elaniku võrra
Lõppes Saue linna raudteeülese keskusala planeerimisvõistlus.
Saue kasvab mühinal: linna planeeritakse uut elurajooni 1200 korteriga
OÜ Estera Saue korraldab planeerimisvõistluse

Estera Saue uusarendus otsib nime

Avame konkursi Vanamõisa külla tulevale Estera Saue uusarendusele sobiva nime leidmiseks. Ootame kõiki huvilisi osalema! 

Suured muutused tekitavad suuri tundeid ja see on igati inimlik. Estera asub rajama Saue valla seni suurimat uusarendust ning meie eesmärk on teha seda läbipaistvalt, kogukonda väärtustades ning kohalikke võimalikult palju kaasates.

Kuigi läbisime uusarendusele nime valimiseks pika protsessi ja seda koos auhinnatud agentuuriga, siis kogukonna tagasiside põhjal oleme avatud lahendusele, kus valime uusarendusele nime üheskoos kohalikega.

Selleks avame konkursi Vanamõisa külla tulevale Estera Saue uusarendusele sobiva nime leidmiseks. Ootame kõiki huvilisi osalema!

Kuidas protsess välja näeb? 

Nime valimine toimub kahes hääletusvoorus ja lõppotsus jääb kogukonna kätesse. Protsessi ajaline raam ja täpsemad tegevused on järgmised:

  • -12. mai: kõik soovijad saavad esitada oma nimeideed siin
    Tegu on anonüümse vormiga ning võimalik on esitada mitu ideed
  • -14. mai: valime laekunud ideede seast välja kolm nimekandidaati ja kontrollime nende saadavust. Need kolm nime lähevad teisele hääletusvoorule
  • -19. mai: avalikul rahvahääletusel saab igaüks kolme nimekandidaadi seast valida välja oma lemmiku. Enim hääli saanud nime hakkabki uusarendus kandma

 

Küsimuste korral pöördu:

Back to blog